Het familiehotel van Sapphire Bay
Het familiehotel van Sapphire Bay

Het familiehotel van Sapphire Bay

Holly Martin neemt je mee naar Jewel Island in haar nieuwe feelgoodroman ‘Het familiehotel van Sapphire Bay’, het eerste deel van haar serie De Zussen van Jewel Island.

Serie

Auteur

Holly Martin

Spreker

Liss Walravens

Speelduur

10 uur 11 min

€ 14,99

Beschrijving

De heerlijke feelgoodroman ‘Het familiehotel van Sapphire Bay’ van Holly Martin gaat over Aria, die al haar hele leven op Jewel Island woont. Zelfs toen haar zussen Clover en Skye vertrokken, bleef zij achter bij haar vader om te helpen met het runnen van het familiehotel. Een jaar na hun vaders dood, is Aria genoodzaakt om het hotel te verkopen. Als de knappe Noah, een man die veel hotels opknapt, die zomer op Jewel Island verblijft, lijkt het een geschenk uit de hemel. Aria wil de relatie graag professioneel houden, maar Noah heeft een geheim dat Aria’s hele leven op z’n kop zal zetten. Holly Martin, bekend van haar Happiness-serie, komt met een fijne feelgoodroman waar je helemaal bij weg kunt zwijmelen. ‘Het familiehotel van Sapphire Bay’ is het eerste boek in Holly Martins feelgoodserie de Zussen van Jewel Island en is perfect voor de fans van Lucinda Riley, Nicola May en Jenny Colgan.

Details

Imprint

Z&K

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

20 mei 2021

ISBN

9789020541045

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 11 min

Bestandsgrootte

840 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Holly Martin woont in een kleine cottage aan zee en is fulltime schrijfster. Inmiddels verschenen er meer dan achttien romans van haar en ze stond meerdere weken in de bestsellerlijsten met haar feelgoodseries. Eerder verscheen van haar hand de succesvolle Happiness-serie. 'Het familiehotel van Sapphire Bay' is het eerste deel van haar heerlijke De zussen van Jewel Island-serie.

Meer auteur Holly Martin Bekijk alles

Mistletoe boven Moonstone Lake
€ 9,99
Een zomer om van te dromen
€ 12,99
Zonlicht op Crystal Sands
€ 14,99
De zoete verleiding van Emerald Cove
€ 14,99

Meer spreker Liss Walravens Bekijk alles

Niets dan de waarheid
€ 12,99
Storm in een glas takkenthee

Storm in een glas takkenthee

Jacodine van de Velde

€ 9,95
Hotel Portofino

Hotel Portofino

J.P. O'Connell

€ 14,99
Briefpost

Briefpost

Chantal Claassen

€ 9,99