De onbedoelden
De onbedoelden

De onbedoelden

Een tweeling wordt meteen na de geboorte gedwongen afgestaan, en daarna zonder medeweten van hun moeder van elkaar gescheiden. Gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Auteur

Cobi van Baars

Spreker

Wivineke van Groningen

Speelduur

6 uur 8 min

€ 17,99

Beschrijving

Een jonge vrouw bevalt van een tweeling. Ze is ongetrouwd en moet van haar ouders haar dochters afstaan. De tweeling wordt daarna ook van elkaar gescheiden en weet niet van elkaars bestaan af. Als dit geheim jaren later wordt onthuld begint hun zoektocht, eerst naar elkaar, en dan naar hun gemiste verleden.

De onbedoelden is een pageturner, gebaseerd op waargebeurde feiten.

Details

Imprint

Atlas Contact

Uitgever

Atlas Contact, Uitgeverij

Publicatiedatum

18 juli 2023

ISBN

9789025475550

Taal

Nederlands

Speelduur

6 uur 8 min

Bestandsgrootte

338 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Cobi van Baars bouwt gestaag aan een overtuigend oeuvre. Ze debuteerde in 2017 met de roman Schipper & Zn., gevolgd door Over het krakende ei (2019) en Branduren (2021). Van Baars schrijft beeldend en indringend en bevestigt telkens weer haar talent om met weinig woorden hele werelden op te roepen. In mei 2023 verscheen haar nieuwste werk De onbedoelden, waarmee ze de shortlist van de Libris Literatuur Prijs 2024 behaalde.

Meer auteur Cobi van Baars Bekijk alles

Branduren

Branduren

Cobi van Baars

€ 17,99
Schipper & Zn.

Schipper & Zn.

Cobi van Baars

€ 16,99

Meer spreker Wivineke van Groningen Bekijk alles

Zwaluwzomer

Zwaluwzomer

Erica James

€ 14,99

Een sterke vrouw

Diney Costeloe

€ 16,99
Terug naar Toscane

Terug naar Toscane

Kat Devereaux

€ 14,99
Branduren

Branduren

Cobi van Baars

€ 17,99