De geheimen van het winterhuis
De geheimen van het winterhuis

De geheimen van het winterhuis

Drie vrouwen – Ellinor, Liliane en Dana – in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, gaan op zoek naar de betekenis van familie.

Auteur

Sarah Lark

Spreker

Sandra Mattie

Speelduur

13 uur 22 min

€ 14,99

Beschrijving

Ellinors wereld stort in als ze er per ongeluk achter komt dat zij en haar moeder niet verwant zijn aan de rest van hun familie. Op zoek naar de waarheid over haar afkomst reist Ellinor van Wenen naar Kroatië en Nieuw-Zeeland, en ontdekt zo een tragisch liefdesverhaal en een groot familiegeheim…

Een meeslepende roman over drie vrouwen, in drie verschillende tijden en drie verschillende landen, die op zoek gaan naar de betekenis van familie.

De boeken van Sarah Lark hebben al miljoenen lezers over de hele wereld bereikt. Voor de lezers van Lucinda Riley, Kate Furnivall en Diney Costeloe.

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

28 mei 2020

ISBN

9789026153570

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 22 min

Bestandsgrootte

1101 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Sarah Lark is een pseudoniem van de in 1958 in het Duitse Bochum geboren Christiane Gohl. Ze heeft internationaal groot succes geboekt met haar romans over Nieuw-Zeeland. Wereldwijd werden al ruim 4 miljoen van haar boeken verkocht.

Meer auteur Sarah Lark Bekijk alles

Dochter van twee werelden
€ 14,99
Mijn droompaard Storm
€ 12,99
Een moedig besluit

Een moedig besluit

Sarah Lark

€ 14,99
Springlevend

Springlevend

Sarah Lark

€ 12,99

Meer spreker Sandra Mattie Bekijk alles

Een lege plek

Een lege plek

Sophie Wester

€ 11,99
Liefde in Kashmir

Liefde in Kashmir

Barbara Cartland

€ 9,99
Een hart op de vlucht

Een hart op de vlucht

Barbara Cartland

€ 9,99
De grit-factor

De grit-factor

Angela Duckworth

€ 15,99