De snijkamer
De snijkamer

De snijkamer

Deel 3 in de C.J. Townsend-serie. Vrouwen worden gedrogeerd, gemarteld en gedood voor het plezier van een onlinepubliek.

Serie

C.J. Townsend deel 3

Auteur

Jilliane Hoffman

Spreker

Christel Schimmel

Speelduur

13 uur 49 min

€ 14,99

Beschrijving

Deel 3 in de C.J. Townsend-serie van Jilliane Hoffman.

Het lichaam van een verdwenen studente wordt gevonden in een vuilcontainer. Een afschuwelijk einde voor een jonge vrouw, maar dat is nog niets vergeleken met de horror die zij heeft moeten doormaken in haar laatste uren: gedrogeerd en gemarteld voor het plezier van een online publiek van zieke sadisten.
Rechercheur Manny Alvarez en de jonge, ambitieuze assistent officier van justitie Daria DeBianchi moeten samenwerken om de zaak op te lossen. Hun onderzoek legt een nieuw patroon bloot tussen een verbijsterend aantal onopgeloste moorden en vermissingen door het hele land – en hun enige aanwijzing is de getuigenis van veroordeelde seriemoordenaar William Bantling. Hij is persoonlijk bekend met de gruwelijke praktijken van de organisatie achter deze misdaden. Bantlings informatie is te koop: hij wil zijn terdoodveroordeling ongedaan gemaakt zien. Maar voor Manny en Daria is dit pas het begin van de nachtmerrie, en wat betekent dit voor officier van justitie C.J. Townsend?

‘De snijkamer’ is een aanrader voor fans van Mo Hayder, Karen Rose en Karin Slaughter.

Details

Imprint

De Fontein Romans & Spanning

Uitgever

VBK Media

Publicatiedatum

12 september 2023

ISBN

9789026172151

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 49 min

Bestandsgrootte

1142 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Jilliane Hoffman werkte als officier van justitie in Miami, waar ze vooral werkte aan zware misdrijven. Ze was adviseur voor justitie in Florida en heeft de FBI bijgestaan in talloze misdaadonderzoeken. In de thrillers Vergelding, De laatste getuige, De snijkamer, Regels van het spel is procureur C.J. Townsend de hoofdpersoon. Daarnaast is een aantal standalone-thrillers van haar hand verschenen.

Meer auteur Jilliane Hoffman Bekijk alles

Nummer 9

Nummer 9

Jilliane Hoffman

€ 0,99
De laatste getuige

De laatste getuige

Jilliane Hoffman

€ 14,99
Vergelding

Vergelding

Jilliane Hoffman

€ 14,99
Regels van het spel

Regels van het spel

Jilliane Hoffman

€ 14,99

Meer spreker Christel Schimmel Bekijk alles

Cirkel van steen

Cirkel van steen

Elly Griffiths

€ 12,99
Help me

Help me

Ilse Ruijters

€ 13,99
Laatste belofte

Laatste belofte

Angela Marsons

€ 14,99
Als ik jou was

Als ik jou was

Marijke Vos

€ 14,99