Wachten op woensdag
Wachten op woensdag

Wachten op woensdag

Een Frieda Klein thriller

Wachten op woensdag van Nicci French is het derde deel in de succesvolle Frieda Klein-reeks. Een 13-jarig meisje treft haar moeder vermoord aan in hun huiskamer in een voorstad van Londen.

Serie

Frieda Klein deel 3

Auteur

Nicci French

Spreker

Dieuwertje Blok

Speelduur

10 uur 51 min

€ 12,99 € 6,49 50% korting

Beschrijving

Wachten op woensdag van Nicci French is het derde deel in de succesvolle Frieda Klein-reeks. Eerder in deze serie van Nicci French verschenen Blauwe maandag en Dinsdag is voorbij , ook met Frieda Klein in de hoofdrol.

Als het tienermeisje Dora Lennox op woensdagmiddag uit school komt treft ze de voordeur van het huis open aan. Hoewel de auto op de oprit staat, is het stil in huis. Dan doet Dora een verschrikkelijke ontdekking: haar moeder Ruth ligt op de grond, vermoord. Maar wie zou een doodgewone huisvrouw willen vermoorden? En waarom?

Inspecteur Karlsson krijgt de zaak toegewezen. Wanneer tijdens het politieonderzoek aan het licht komt dat Ruth Lennox een geheim leven leidde, is haar gezin geschokt. Om het onderzoek te kunnen voortzetten schakelt Karlsson Frieda's hulp in, die hij nu meer nodig heeft dan ooit tevoren. Maar Frieda heeft zo haar eigen problemen. Ze heeft veel moeite om de mislukte aanslag op haar leven te verwerken. En als ze dan ook nog door een van haar patiënten op het spoor van een seriemoordenaar wordt gezet, raakt Frieda steeds dieper verstrikt in een gevaarlijk web. Of is het slechts haar eigen verbeelding die met haar aan de haal gaat?

Zal het Frieda lukken het duistere geheim op te lossen voordat ze er zelf door wordt verzwolgen?

Opnieuw heeft Nicci French een razend spannende en goed geconstrueerde thriller geschreven, waarin het leven van Frieda stapje voor stapje verder wordt blootgelegd.

‘Lees en vrees!’ – Marie Claire

‘Het maakt deze knap geconstrueerde Klein tot een vreugde om te lezen. Op naar de Donderdag.’ - Nu.nl

‘Ook dit boek van Nicci French leest weer heerlijk weg.’ – Flair



Frieda Klein #3

Details

Imprint

Uitgeverij AmboAnthos

Uitgever

Ambo/Anthos B.V.

Publicatiedatum

15 juni 2013

ISBN

9789026347849

Taal

Nederlands

Speelduur

10 uur 51 min

Bestandsgrootte

441 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Achter de naam Nicci French gaat het Britse echtpaar Nicci Gerrard en Sean French schuil. Dit wereldberoemde duo beheerst al jaren de internationale bestsellerlijsten. Alleen al in ons land heeft Nicci French meer dan zes miljoen thrillers verkocht. Hun bekendste werk is de achtdelige reeks met Frieda Klein in de hoofdrol.

Het echtpaar schrijft niet samen. Eén van hen begint met een hoofdstuk dat vervolgens door de ander bewerkt wordt. Om de beurt bewerken zij een hoofdstuk net zolang totdat hun persoonlijke stijlen uitgewist zijn en er een derde stem ontstaat: de stem van Nicci French.

Nicci en Sean zijn in oktober 1990 getrouwd en samen kregen zij twee kinderen. Momenteel wonen ze in het dorp Suffolk, 100 km van Londen.

Meer auteur Nicci French Bekijk alles

Aanbieding Heeft iemand Charlotte Salter gezien?
€ 15,99 € 7,99
Aanbieding De gunst

De gunst

Nicci French

€ 14,99 € 7,49
Aanbieding Medeplichtig

Medeplichtig

Nicci French

€ 12,99 € 6,49
Aanbieding Wie niet horen wil

Wie niet horen wil

Nicci French

€ 14,99 € 7,49

Meer spreker Dieuwertje Blok Bekijk alles

Een dik jaar Julia en Ot - zomer

Een dik jaar Julia en Ot - zomer

Elle van Lieshout, Erik van Os

€ 6,99
Een dik jaar Julia en Ot - lente

Een dik jaar Julia en Ot - lente

Elle van Lieshout, Erik van Os

€ 6,99
Omdenken doe je zo!

Omdenken doe je zo!

Berthold Gunster

€ 7,99
Een dik jaar Julia en Ot - winter

Een dik jaar Julia en Ot - winter

Elle van Lieshout, Erik van Os

€ 6,99