Liefde in het weeshuis
Liefde in het weeshuis

Liefde in het weeshuis

De kinderen houden van Clara. Maar vindt Clara ook haar ware liefde?

De kinderen in het weeshuis houden van Clara. Maar vindt Clara ook haar ware liefde? Hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal.

Serie

Het weeshuis deel 3

Auteur

Lizzie Page

Spreker

Kristel van Eijk

Vertaler

Louise Koopman

Speelduur

9 uur 38 min

€ 14,99

Beschrijving

De hartverwarmende historische roman gebaseerd op een waargebeurd verhaal, voor de lezers van Kristin Hannah, Rachel Hore, Anne Jacobs

'Ik ben groot fan van deze hartverwarmende historische roman.' Jill Mansell

Met het naderende Festival of Britain is Clara verheugd te zien hoe de kinderen zingen en zich samen voorbereiden op de auditie. Wanneer Clifford, een getraumatiseerde jongen voor de deur staat krijgt ze de grootste opvoeduitdaging tot nu toe. Clara zoekt troost bij haar buurman Ivor, maar die is te druk bezig met zijn adoptiedochtertje Priscilla. Wanneer Clifford zich aansluit bij de zanggroep hoopt Clara dat hij zijn weg vindt, maar al snel brengt hij niet alleen hun geliefde plannen voor dit festival in gevaar, maar ook de toekomst van de andere kinderen. Zal Clara dit kunnen verhinderen, en zal dat samen met Ivor zijn?

Een greep uit de ***** reviews op Goodreads:
'Fenomenaal. Zal je hart op zoveel manieren raken.'
'Ontroerende, lieve goodreadvan begin tot eind.'
'Ik kon het niet wegleggen en ben echt van de kinderen gaan houden.'

Details

Imprint

Oceaan

Uitgever

Park Uitgevers

Publicatiedatum

26 maart 2024

ISBN

9789046832295

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 38 min

Bestandsgrootte

1324 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Lizzie Page studeerde internationale betrekkingen, en werkte als nanny in Parijs en als lerares Engels in Tokyo. Als ze niet met haar gezin is schijft ze historische romans.

Meer auteur Lizzie Page Bekijk alles

Een nieuw begin

Een nieuw begin

Lizzie Page

€ 12,99
Het weeshuis

Het weeshuis

Lizzie Page

€ 12,99
Wapenzusjes

Wapenzusjes

Lizzie Page

€ 14,99

Meer spreker Kristel van Eijk Bekijk alles

Hart voor de zaak

Hart voor de zaak

Charlotte de Monchy

€ 14,99
Een huwelijk in het duincafé
€ 12,95
Het weeshuis

Het weeshuis

Lizzie Page

€ 12,99
De belofte van het weesmeisje
€ 14,99