De Zijdevilla
De Zijdevilla
Nog geen fragment

De Zijdevilla

Op het donkerste punt in haar leven krijgt Angela de kans om opnieuw te beginnen in Venetië

Een meeslepende roman over een familiegeheim, een nieuwe liefde en een zijdeweverij in Venetië. Voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts.

Serie

De Zijdevilla deel 1

Auteur

Tabea Bach

Spreker

Loeke Pam

Vertaler

Hilke Makkink

€ 14,99

Beschrijving

Een meeslepende roman over een familiegeheim, een nieuwe liefde en een zijdeweverij in Venetië. Voor de lezers van Santa Montefiore en Nora Roberts.


Na het overlijden van haar man besluit Angela in te gaan op de uitnodiging van haar tante in Veneto. Al snel raakt ze geïntrigeerd door de lokale zijdeweverij, waar volgens oude tradities de prachtigste stoffen worden gemaakt. Wanneer ze de vrouwen die er werken probeert te helpen, ontdekt ze een familiegeheim dat haar wereld op zijn kop zet. En dan ontmoet ze de geheimzinnige Vittorio. Maar is ze wel klaar voor een nieuwe liefde?


De Zijdevilla is het eerste deel van een nieuwe serie, van de auteur van Het bloemeneiland.







Details

Imprint

Oceaan

Uitgever

Park Uitgevers

Publicatiedatum

3 oktober 2024

ISBN

9789046832417

Taal

Nederlands

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Tabea Bach speelde in opera's voor ze zich volledig aan het schrijven wijdde. Ze groeide op in het zuiden van Duitsland en in Frankrijk, en woont nu met haar man in een idyllisch dorpje in het Zwarte Woud. Met de serie Het bloemeneiland werd ze in één klap bestsellerauteur.

Meer auteur Tabea Bach Bekijk alles

Terugkeer naar het bloemeneiland
€ 14,99
Winterliefde op het bloemeneiland
€ 6,99
De vrouwen van het bloemeneiland
€ 14,99
Het bloemeneiland

Het bloemeneiland

Tabea Bach

€ 11,99

Meer spreker Loeke Pam Bekijk alles

Vervagende voetsporen

Vervagende voetsporen

Tracy Montoya

€ 6,99
Terugkeer naar het bloemeneiland
€ 14,99
Zijn grootste droom

Zijn grootste droom

Allie Kincheloe

€ 6,99
Eén onbezonnen nacht met de Siciliaan
€ 6,99