

De Zwarte Zwaan in twee uur
De financiële klassieker van Taleb samengevat
Lees in twee uur het beste uit 'De zwarte zwaan' van Nicholas Taleb, het beste financiële boek van deze eeuw, aldus de Financial Times.
Serie
Auteur
Spreker
Speelduur
2 uur 1 min 5 sec
€ 7,99
Beschrijving
Een zwarte zwaan, zo noemt Nassim Nicholas Taleb een onverwachte gebeurtenis die een enorme impact heeft. Denk bijvoorbeeld aan de aanslagen van 11 september 2001, de financiële crisis van 2008 en de huidige oorlog in Oekraïne. Maar hoewel de impact van zulke zwarte zwanen in onze complexe moderne wereld alleen maar groter wordt, houden we er in onze verwachtingen voor de toekomst geen rekening mee. Van nature zijn we geneigd uit te gaan van stabiliteit en voorspelbaarheid. En dat terwijl er veel winst te behalen is door kritisch naar onze voorspellingen te kijken en beter te anticiperen op het onverwachte. Sinds Taleb in 2007 de wereld wakker schudde met zijn bestseller De zwarte zwaan, is de boodschap van zijn boek alleen maar actueler geworden. De kleine Taleb biedt een bondige samenvatting van het opzienbarende boek en bespreekt ook kort de andere titels uit Talebs ‘Incerto-serie’ over onvoorspelbaarheid.
Details
Imprint
Business ContactUitgever
Atlas Contact, Uitgeverij
Publicatiedatum
11 augustus 2023
ISBN
9789047017851
Taal
Nederlands
Speelduur
2 uur 1 min 5 sec
Bestandsgrootte
111 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Tags
Over de auteur
Wouter van Bergen werkt als journalist voor de financiële redactie van De Telegraaf en verzorgde eerder samen met Martin Visser De kleine Piketty en De kleine Piketty 2. Daarnaast schreef hij De robots komen eraan! en Banken, bubbels en bonussen.
Wouter van Bergen werkt als journalist voor de financiële redactie van De Telegraaf en verzorgde eerder samen met Martin Visser De kleine Piketty en De kleine Piketty 2. Daarnaast schreef hij De robots komen eraan! en Banken, bubbels en bonussen.