Luistervoorbeeld

Stewardess Hannah in Parijs

Liefde in de lucht 1
SerieLiefde in de lucht deel 1
Auteur Petra Kruijt
Voorlezer Peggy Vrijens
Speelduur 1u 16m 53s
€ 1,99

Beschrijving

Liefde in de lucht is de humoristische nieuwe serie van Petra Kruijt, bekend van Laat me jou zijn en De mannenmaker. Liefde in de lucht gaat over de achtentwintigjarige Hannah, die net haar stewardessencursus heeft afgerond. Na een tijdlang als serveerster te hebben gewerkt, heeft ze besloten iets te gaan doen wat haar echt leuk lijkt, namelijk stewardess zijn. Maar dat gaat niet zonder slag of stoot. In dit eerste deel vliegt Hannah op haar eerste werkdag naar het romantische Parijs. Maar voor haar is het niet zo’n sprookje…

Details

ImprintUitgeverij AmboAnthos
UitgeverAmboAnthos
Publicatiedatum 13 juni 2019
ISBN 9789047204770
Taal Nederlands
Speelduur 1u 16m 53s
Bestandsgrootte 106 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Trefwoorden

Recensies uit de pers

'Perfect voor de lezers van Jill Mansell, ‘Bridget Jones’, en Lauren Weisberger!'

Over de auteur
Photo Petra Kruijt
Petra Kruijt

Petra Kruijt verdeelt haar tijd tussen Hilversum en Zoetermeer, haar twee dochtertjes en haar vriend, haar werk als redacteur en haar vrije tijd als schrijfster. Daarnaast houdt ze van uitgaan (dansen!), reisjes maken, lezen, wijn en lekker eten, en hardlopen om dat te compenseren. Eerder verschenen van haar Gemma & partners, Twijfels over België, Lieve ik, Onder studenten, De mannenmaker en Laat me jou zijn.

Toon aanbod