Het jaar van het varken
Het jaar van het varken

Het jaar van het varken

Niemand komt ongeschonden uit de hel terug

Het jaar van het varken van Carmen Mola, het derde boek met Elena Blanco, is haar meest angstaanjagende boek ooit. Voor hardcore thrillerfans met stalen zenuwen!

Serie

Elena Blanco deel 3

Auteur

Carmen Mola

Spreker

Irma Hartog

Speelduur

12 uur 8 min

€ 12,99

Beschrijving

Het jaar van het varken, de derde thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is gruwelijker dan ooit. Voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

Na het verlies van haar zoon heeft hoofdinspecteur Elena Blanco de politie verlaten. Hoewel haar team stiekem hoopt dat ze ooit zal terugkeren, denkt Elena daar heel anders over. Maar als haar opvolger Chesca spoorloos verdwijnt, kan ze het toch niet laten zich met de zaak te bemoeien.

Chesca blijkt een heftig verleden te hebben verborgen, waarmee ze eindelijk voorgoed wilde afrekenen. Langzaam ontdekken Elena en haar team de waarheid over Chesca’s vreselijke jeugd en haar plan voor ultieme wraak. Het leidt hen naar een oude varkensboerderij, die het middelpunt blijkt van een gruwelijk complot. Het team begint zich af te vragen of ze Chesca ooit écht gekend hebben... en of ze nog op tijd zijn om haar te redden.

'Een thriller die nog wel even nazindert.' – Trouw

'Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.' – Vrij Nederland

'De waarschuwing ‘Niet geschikt voor tere zieltjes’ is terecht.' - VN Detective & Thrillergids

***** 'Carmen Mola sleept je in een sneltreinvaart door deze psychologische thriller met hoofdstukken waarin het bloed van de pagina’s afdruipt.' – Thrillzone

‘Na drie lijken spreek je van een seriemoordenaar. Na drie boeken van Carmen Mola droom je over niets anders meer.’ – Hebban.nl

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

26 mei 2022

ISBN

9789401617345

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 8 min

Bestandsgrootte

1000 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Achter het pseudoniem Carmen Mola gaan de drie bekende Spaanse thrillerauteurs Agustin Martinez, Jorge Diaz en Antonio Mercero schuil. Het jaar van het varken is de derde thriller rondom de eigenzinnige inspecteur Elena Blanco, na het gruwelijk spannende De zigeunerbruid en Het duistere net.

Meer auteur Carmen Mola Bekijk alles

De hel

Carmen Mola

€ 14,99
Het beest

Het beest

Carmen Mola

€ 14,99
Het duistere net

Het duistere net

Carmen Mola

€ 12,99
De zigeunerbruid

De zigeunerbruid

Carmen Mola

€ 12,99

Meer spreker Irma Hartog Bekijk alles

Open graf

Kjell Eriksson

€ 11,99
€ 11,99

De man uit de bergen

Kjell Eriksson

€ 11,99
€ 11,99