De zigeunerbruid
De zigeunerbruid

De zigeunerbruid

De zigeunerbruid van Carmen Mola, het eerste boek met Elena Blanco, is een macabere literaire thriller over twee gruwelijk vermoorde bruiden en een veroordeelde dader die mogelijk niet de juiste is.

Serie

Elena Blanco deel 1

Auteur

Carmen Mola

Spreker

Irma Hartog

Speelduur

12 uur 41 min

€ 12,99

Beschrijving

De zigeunerbruid, de eerste thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is een gruwelijk spannende thriller voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

In De zigeunerbruid verdwijnt Susana Macaya na haar vrijgezellenfeest. Haar lichaam wordt twee dagen later gevonden, haar tutu doordrenkt met bloed. Even wordt gedacht dat de aanstaande bruid nog leeft, tot blijkt dat het een made is die uit haar oogkas kruipt...

De even kleurrijke als ervaren inspecteur Elena Blanco ontdekt dat Susana's zus Lara zeven jaar geleden op dezelfde vreselijke wijze aan haar einde kwam, ook op de vooravond van haar huwelijk. De moordenaar van Lara zit momenteel echter zijn straf uit.

Twee gruwelijk vermoorde bruiden, een veroordeelde dader die mogelijk niet de juiste is en een inspecteur die achtervolgt wordt door een diep persoonlijk trauma. De zigeunerbruid is een macabere, bijzonder scherp en snel geschreven literaire thriller van een van de belangrijkste Spaanse thrillerauteurs van dit moment.

'Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.' - Vrij Nederland

'Een ingenieuze thriller.' - Margriet

'Aan het einde wordt een klap uitgedeeld die de lezer reikhalzend doet uitzien naar het vervolg.' - Hebban.nl

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

31 maart 2022

ISBN

9789401617536

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 41 min

Bestandsgrootte

1045 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Achter het pseudoniem Carmen Mola gaan de drie bekende Spaanse thrillerauteurs Agustin Martinez, Jorge Diaz en Antonio Mercero schuil. De zigeunerbruid is de eerste thriller rondom de eigenzinnige inspecteur Elena Blanco.

Meer auteur Carmen Mola Bekijk alles

Het beest

Het beest

Carmen Mola

€ 14,99
Het jaar van het varken
€ 12,99
Het duistere net

Het duistere net

Carmen Mola

€ 12,99

Meer spreker Irma Hartog Bekijk alles

De nacht van het vuur

De nacht van het vuur

Kjell Eriksson

€ 14,99
De dijk

De dijk

Michael McDowell

€ 12,99
Onzichtbaar

Onzichtbaar

Danielle Steel

€ 14,99
Wrede leugens

Wrede leugens

Karen Rose

€ 14,99