Het duistere net
Het duistere net

Het duistere net

In Het duistere net van Carmen Mola, het tweede boek met Elena Blanco, wordt een onderzoek naar een machtig crimineel netwerk wel heel persoonlijk als er een verband wordt gelegd met een verdwijning.

Serie

Elena Blanco deel 2

Auteur

Carmen Mola

Spreker

Irma Hartog

Speelduur

12 uur 58 min

€ 12,99

Beschrijving

Het duistere net, de tweede thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is een gruwelijke thriller voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

Op een hete zomerdag doet inspecteur Elena Blanco een inval in een woning. In de kamer van de tienerzoon doet ze een schokkende ontdekking: de jongen kijkt online naar een live uitgezonden wreed schouwspel, samen met talloze anonieme toeschouwers. Wie zit hierachter?

Elena is al maanden bezig om de machtige criminele organisatie op te rollen die verantwoordelijk lijkt voor deze en nog veel meer extreme beelden. Maar kan ze de weg vinden in de donkerste krochten van het internet en houdt dit macabere complot verband met de verdwijning van haar zoon, die al jaren wordt vermist? Want waar is Lucas? Wie is hij nu? En welke grenzen is Elena bereid te overschrijden?

'Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.' - Vrij Nederland

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

28 april 2022

ISBN

9789401617574

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 58 min

Bestandsgrootte

1069 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Achter het pseudoniem Carmen Mola gaan de drie bekende Spaanse thrillerauteurs Agustin Martinez, Jorge Diaz en Antonio Mercero schuil. Het duistere net is de tweede thriller rondom de eigenzinnige inspecteur Elena Blanco, na het gruwelijk spannende De zigeunerbruid.

Meer auteur Carmen Mola Bekijk alles

De hel

Carmen Mola

€ 14,99
Het beest

Het beest

Carmen Mola

€ 14,99
Het jaar van het varken
€ 12,99
De zigeunerbruid

De zigeunerbruid

Carmen Mola

€ 12,99

Meer spreker Irma Hartog Bekijk alles

Open graf

Kjell Eriksson

€ 11,99
€ 11,99

De man uit de bergen

Kjell Eriksson

€ 11,99
€ 11,99