Luistervoorbeeld

Het duistere net

SerieElena Blanco deel 2
Auteur Carmen Mola
Spreker Irma Hartog
Speelduur 12u 44m 1s
€ 12,99

Beschrijving

Het duistere net, de tweede thriller van Carmen Mola met hoofdinspecteur Elena Blanco in de hoofdrol, is een gruwelijke thriller voor de lezers van Karin Slaughter en Helen Fields.

Op een hete zomerdag doet inspecteur Elena Blanco een inval in een woning. In de kamer van de tienerzoon doet ze een schokkende ontdekking: de jongen kijkt online naar een live uitgezonden wreed schouwspel, samen met talloze anonieme toeschouwers. Wie zit hierachter?

Elena is al maanden bezig om de machtige criminele organisatie op te rollen die verantwoordelijk lijkt voor deze en nog veel meer extreme beelden. Maar kan ze de weg vinden in de donkerste krochten van het internet en houdt dit macabere complot verband met de verdwijning van haar zoon, die al jaren wordt vermist? Want waar is Lucas? Wie is hij nu? En welke grenzen is Elena bereid te overschrijden?

'Heerlijk gruwelen zonder dat het over de top wordt.' - Vrij Nederland

Details

UitgeverXander Uitgevers B.V.
Publicatiedatum 28 april 2022
ISBN 9789401617574
Taal Nederlands
Soort audioLuisterboek
Speelduur 12u 44m 1s
Bestandsgrootte 1048 MB
Formaat mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Reviews van luisteraars

Login om review toe te voegen.