Valstrik
Valstrik

Valstrik

In de duinen stuit ze op een tragisch familiegeheim

In Valstrik van Ellen De Vriend verandert de fijne strandvakantie van Maud in Domburg in een nachtmerrie als er een verschrikkelijk ongeluk gebeurt. Voor de fans van Linda van Rijn en Suzanne Vermeer.

Auteur

Ellen de Vriend

Spreker

Wietske Janssen

Speelduur

7 uur 14 min

€ 12,99

Beschrijving

In de zomerthriller Valstrik van Ellen De Vriend, bekend van o.a. Vermist, Dwaalspoor en Geruisloos, kan Maud niet wachten om met haar vriend en familie tijd in het Zeeuwse Domburg door te brengen. Haar moeder en haar man hebben een heerlijke villa onderaan de duinen gehuurd om hun vijfjarige huwelijksfeest te vieren. De gezellige familiegelegenheid verandert echter in een nachtmerrie als er een verschrikkelijk ongeluk gebeurt. En dat is pas het begin van de ellende...

De spanningen in het gezin nemen toe en de onderlinge verhoudingen komen op scherp te staan. Maud wacht niet af en gaat zelf op onderzoek uit. Haar zoektocht leidt haar naar haar zus, de man van haar moeder en zelfs het zonnige Aruba. Maar wie kan ze vertrouwen? En wie zijn die onheilspellende mannen die overal opduiken?

Valstrik van Ellen De Vriend is een tragisch familiedrama, waarin niets is wat het lijkt. Perfect voor de lezers van Suzanne Vermeer, Linda van Rijn, Kiki van Dijk en Noortje Brink!

'Een zomerthriller à la Suzanne Vermeer, maar met meer diepgang.' - Vrouwenthrillers.nl

'Een echte vakantiethriller.' - Hebban.nl

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

15 juli 2023

ISBN

9789401620451

Taal

Nederlands

Speelduur

7 uur 14 min

Bestandsgrootte

587 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Ellen De Vriend werkt als journalist bij verschillende vakbladen en weekkranten. Ze is auteur van thrillers, reisboeken en verhalenbundels. Eerder verschenen bij Xander Uitgevers o.a. de bestsellers Vermist en Geruisloos. Ellen woont in Zeeland met haar man en honden.

Meer auteur Ellen de Vriend Bekijk alles

Dwaalspoor

Dwaalspoor

Ellen de Vriend

€ 9,99
De weduwe

De weduwe

Ellen de Vriend

€ 14,95
Ivoorroute

Ivoorroute

Ellen de Vriend

€ 16,95
Zoutelande

Zoutelande

Ellen de Vriend

€ 14,95

Meer spreker Wietske Janssen Bekijk alles

Daisy

Daisy

Debra Eliza Mae

€ 9,95
Dwaalspoor

Dwaalspoor

Ellen de Vriend

€ 9,99
De rozentuin

De rozentuin

Tracy Rees

€ 12,99
Wintervuur

Wintervuur

Lizzie van den Ham

€ 9,95