Het laatste leven
Het laatste leven

Het laatste leven

Wanneer FBI-agent John Adderley na een mislukte infiltratie in een drugskartel met schotwonden in een ziekenhuis in Baltimore ontwaakt, weet hij dat hij zo snel mogelijk van de radar moet verdwijnen.

Serie

John Adderley deel 1

Auteurs

Peter Mohlin, Peter Nyström

Spreker

Bas van Werven

Vertaler

Corry van Bree

Speelduur

13 uur 16 min

€ 14,99

Beschrijving

Winnaar Zweedse Crimetime Award voor beste thrillerdebuut van het jaar! Scandinavische crime met internationale allure, voor lezers van Jo Nesbø, Stieg Larsson en Lars Kepler Wanneer FBI-agent John Adderley na een mislukte infiltratie in een drugskartel met schotwonden in een ziekenhuis in Baltimore ontwaakt, weet hij dat hij zo snel mogelijk van de radar moet verdwijnen. Hij krijgt een nieuwe identiteit en vertrekt naar zijn geboorteland Zweden. Daar wordt hij onderdeel van het coldcaseteam van Karlstad dat zich bezighoudt met een tien jaar oude vermissingszaak. De verdwijning van het tienermeisje Emelie Bjurwall is voor iedereen altijd een raadsel gebleven. De politie heeft destijds wel wat sporen op een hoge klif aangetroffen, maar het lichaam van de miljonairsdochter is nooit gevonden. Met zijn Amerikaanse mentaliteit kost het John moeite een plek te vinden tussen de Zweden, temeer omdat de zaak persoonlijk is: de hoofdverdachte is namelijk niemand minder dan zijn halfbroer. John bijt zich in de zaak vast, maar moet tegelijkertijd op zijn hoede blijven, want als het drugskartel lucht krijgt van een onconventionele detective die zich ophoudt in een Zweeds provinciestadje is hij zijn leven niet meer zeker… Winnaar MAX Bronzen Vleermuis voor het beste thrillerdebuut.

Details

Imprint

HarperCollins

Uitgever

HarperCollins Holland

Publicatiedatum

1 september 2020

ISBN

9789402759976

Taal

Nederlands

Speelduur

13 uur 16 min

Bestandsgrootte

729 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Meer auteur Peter Mohlin Bekijk alles

De stille vogel

De stille vogel

Peter Mohlin, Peter Nyström

€ 14,99
De andere waarheid

De andere waarheid

Peter Mohlin, Peter Nyström

€ 14,99

Meer auteur Peter Nyström Bekijk alles

De stille vogel

De stille vogel

Peter Mohlin, Peter Nyström

€ 14,99
De andere waarheid

De andere waarheid

Peter Mohlin, Peter Nyström

€ 14,99

Meer spreker Bas van Werven Bekijk alles

De stille vogel

De stille vogel

Peter Mohlin, Peter Nyström

€ 14,99
Aanbieding Adrenaline

Adrenaline

Zlatan Ibrahimovic

€ 12,99 € 6,49
Doe en denk als James Bond

Doe en denk als James Bond

Stéphane Garnier

€ 9,99
Groeien als Kool

Groeien als Kool

Jordy Kool

€ 13,99