

De Grijze Jager Boek 7 en 8 - Losgeld voor Erak, De koning van Clonmel
Combinatieaanbieding
Het zevende en achtste deel in de spannende serie over Will en zijn vrienden van Kasteel Redmont als speciale combinatieaanbieding. Leeftijd: 10+
Serie
Auteur
Spreker
Speelduur
24 uur 51 min 47 sec
€ 21,95
Beschrijving
Boek 7
Losgeld voor Erak is het zevende deel in de spannende serie over Will en zijn vrienden van Kasteel Redmont.
De Grijze Jager boek 7 blikt terug op de tijd dat Will nog een leerling van de Grijze Jagers was.
De Skandiërs hebben in boek 4 (De dragers van het Eikenblad) een niet-aanvalsverdrag met Araluen gesloten. Daarom zijn Jarl Erak en zijn mannen gedwongen hun geluk verderop te zoeken. Als zij, op zoek naar buit, langs de kust van het verre Arrida in een hinderlaag lopen, wordt Erak gevangengenomen. Zijn mannen worden naar Skandia teruggestuurd om losgeld voor hun aanvoerder op te halen. Erak vermoedt echter dat de hinderlaag een valstrik is geweest van een rivaal die uit is op zijn functie. Hij adviseert zijn mannen om het losgeld niet in Skandia te halen, maar hulp te vragen in Araluen.
Will en zijn vrienden schieten hun oude vriend te hulp, maar komen er al snel achter dat de hete woestijnen en zandstormen van Arrida een nog geduchtere vijand vormen dan de gevaarlijke krijgers die Erak gevangen houden.
Boek 8
De koning van Clonmel is het achtste deel in de spannende serie over Will en zijn vrienden van Kasteel Redmont.
Als Will op de jaarlijkse bijeenkomst van de Grijze Jagers arriveert, blijkt zijn grote vriend en mentor afwezig te zijn. Halt is op onderzoek in het westen van het rijk en als hij uiteindelijk terugkomt, heeft hij slecht nieuws. Er heerst onrust in Hibernia en die onrust dreigt over te slaan op Araluen.
Een kwaadwillige religieuze sekte, waarvan de leden zichzelf de Buitenstaanders noemen, probeert er aan de macht te komen. Vijf van de zes koninkrijken van Hibernia zijn al ondermijnd. Het zesde koninkrijk, Clonmel, loopt nu gevaar. Halt, Will en Arnaut gaan op pad om de orde te herstellen. Kunnen de geheimen uit Halts verleden hen helpen bij hun missie?
Deze serie brengt zelfs de meest verstokte gamer aan het lezen en kinderen die nooit een boek oppakten zijn er verslingerd aan geraakt. Maar je hebt natuurlijk altijd kinderen (en ook volwassenen!) die het fijn vinden om voorgelezen te worden.
Let op: combinatieaanbieding. De beide delen zijn ook als losse luisterboeken verkrijgbaar.
Details
Imprint
Gottmer UitgeversgroepUitgever
Gottmer Uitgevers Groep b.v.
Publicatiedatum
5 juli 2013
ISBN
9789490938581
Taal
Nederlands
Speelduur
24 uur 51 min 47 sec
Bestandsgrootte
683 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app