Spijt
Spijt

Spijt

Is de man die net van de drugs af raakte echt gestorven aan een overdosis? Dat beweert de politie, maar hulpverlener Frank kan het zich niet voorstellen...

Auteur

René Appel

Spreker

Jasper Boeke

Speelduur

6 uur 52 min

€ 6,99

Beschrijving

Is de man die net van de drugs af raakte echt gestorven aan een overdosis? Dat beweert de politie, maar hulpverlener Frank kan het zich niet voorstellen. Hij boekte zoveel vooruitgang en was goed op weg naar een leven zonder verslaving. Frank wil weten wat er met de man gebeurd is, maar al gauw wordt hij op vreemde wijze tegengewerkt door de politie van Amsterdam en een geduchte drugsdealer. Zijn leven wordt nog problematischer als zijn vrouw hem in het heetst van de strijd besluit te verlaten. De misdaadroman ‘Spijt’ vertelt niet zomaar een verhaal van een moord, maar legt ook interne misstanden bloot uit de Amsterdamse politiek, de kraak gemeenschap en de drugswereld.



René Appel (1945) is een Nederlandse auteur van vele thrillers en misdaadromans. Zijn bekendste boeken zijn ‘De advocaat’, ‘De kortste nacht’ en ‘Schone handen’, die in 2015 is verfilmd met Jeroen van Koningsbrugge en Thekla Reuten in de hoofdrollen. Met de titels ‘De derde persoon’ en ‘Zinloos geweld’ won hij zelfs de Gouden Strop. Appel is al meer dan dertig jaar een van de populairste Nederlandse thrillerschrijvers en heeft een kwart miljoen verkochte exemplaren op zijn naam staan.

Details

Imprint

SAGA Egmont

Uitgever

SAGA Egmont

Publicatiedatum

20 september 2021

ISBN

9788726663747

Taal

Nederlands

Speelduur

6 uur 52 min

Bestandsgrootte

285 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

René Appel (1945) behoort al meer dan 25 jaar bij de top van de Nederlandse thrillerauteurs. Hij won de Gouden Strop twee keer – met De derde persoon en Zinloos geweld – en werd talloze malen voor deze prijs genomineerd.

Bij Anthos | Literaire thrillers verschenen Schone handen, Weerzin, Van twee kanten, Goede vrienden en meest recentelijk De advocaat. In totaal heeft René Appel bijna een kwart miljoen exemplaren van zijn boeken verkocht in Nederland.

Van de titels die in eerste instantie bij andere uitgeverijen verschenen, heeft Anthos De derde persoon, Geweten, Los geld, Doorgeschoten en Loverboy heruitgegeven. Eveneens verschenen de verhalenbundels Hittegolf en Spanning & Retourtje Hato.

René Appel is cum laude gepromoveerd op Nederlands als tweede taal en heeft ook verschillende wetenschappelijke publicaties op zijn naam staan. Van 1994 tot 2003 was hij bijzonder hoogleraar Verwerving en didactiek van het Nederlands als tweede taal.

Sinds 2003 is hij (bijna) fulltime schrijver. Daarnaast was hij voorzitter van de Vereniging van Letterkundigen (van 2004 tot 2008), de beroepsvereniging van schrijvers en vertalers in Nederland. Ook was hij 2010 tot 2014 voorzitter van PEN Nederland, de Nederlandse afdeling van de internationale schrijversorganisatie PEN. Hij is lid van het bestuur van de Stichting Libris Literatuur Prijs.

Meer auteur René Appel Bekijk alles

Persoonlijke omstandigheden
€ 7,99
Geronnen bloed

Geronnen bloed

René Appel

€ 6,99
Tegenliggers

Tegenliggers

René Appel

€ 6,99
Noodzakelijk kwaad

Noodzakelijk kwaad

René Appel

€ 7,99

Meer spreker Jasper Boeke Bekijk alles

De kwade dag

De kwade dag

Peter Temple

€ 7,99
Mijn waarheid: De finale

Mijn waarheid: De finale

Sandra J. Paul

€ 3,95
Mijn waarheid: Elias

Mijn waarheid: Elias

Sandra J. Paul

€ 5,95
De dood van Nick Bood

De dood van Nick Bood

Dirk Jan Bood

€ 8,95