

Veel liefs
Tiffy en Leon delen een flat zonder dat ze elkaar ooit hebben gezien. Zij werkt overdag, hij ’s nachts, en ze communiceren via geeltjes. Hoe goed kun je iemand leren kennen die je nooit hebt ontmoet?
€ 14,99
Beschrijving
De warme en meeslepende roman ‘Veel liefs’ van Beth O’Leary snijdt op luchtige wijze scherpe thema’s aan.
Tiffy is 27, onverwacht vrijgezel en heeft snel een goedkope flat in Londen nodig – een onmogelijke opgave. Leon is 27, draait nachtdiensten als verpleger en heeft geld nodig voor de advocaat van zijn broer, die onschuldig vastzit.
De oplossing voor hun problemen: ze delen tijdelijk Leons flat. Of eigenlijk, Leons bed – Leon slaapt er overdag, als Tiffy naar haar werk is, en de rest van de tijd woont Tiffy er. Ze komen elkaar nooit tegen, maar hoe meer geeltjes ze voor elkaar achterlaten, hoe beter ze elkaar leren kennen.
Terwijl Tiffy langzaam maar zeker de waarheid over haar ex onder ogen ziet en Leons rotsvaste geloof in zijn broers onschuld zijn weerslag heeft op de rest van zijn leven, begint hun tijdelijke oplossing steeds meer als thuis te voelen. En het wás een tijdelijke oplossing, toch…?
‘I LOVE IT! Briljant bedacht, heerlijk warm, grappig geschreven.’ HELLO magazine
‘Een charmant en liefdevol verhaal met bestsellerpotentie.’ The Bookseller.
Details
Imprint
Uitgeverij De FonteinUitgever
VBK Media
Publicatiedatum
8 oktober 2019
ISBN
9789026149849
Taal
Nederlands
Speelduur
12 uur 21 min 39 sec
Bestandsgrootte
679 MB
Formaat
mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app
Categorieën
Over de auteur
Beth O'Leary woont en werkt in Londen. Net als Tiffy (de hoofdpersoon in haar debuutroman Veel liefs) werkte zij bij een uitgeverij, maar inmiddels is ze fulltimeschrijver.
Beth O'Leary woont en werkt in Londen. Net als Tiffy (de hoofdpersoon in haar debuutroman Veel liefs) werkte zij bij een uitgeverij, maar inmiddels is ze fulltimeschrijver.