De roep van het onbekende
De roep van het onbekende

De roep van het onbekende

Heerlijke mix van historische fictie, romantiek, tuinieren en natuur, voor liefhebbers van Kate Morton en Anne Jacobs.

Serie

Auteur

Inez Corbi

Spreker

Audrey Bolder

Vertaler

Olga Groenewoud

Speelduur

9 uur 22 min

€ 15,99

Beschrijving

Een magische tuin. Een exotische reis. Een noodlottige liefde

De Verloren Tuinen van Heligan liggen als een betoverend paradijs aan de zuidkust van Cornwall. Een droom komt uit voor de Londense Lexi als zij een tentoonstelling mag voorbereiden om het jubileum van de tuinen te vieren. Samen met haar collega Ben doet ze onderzoek naar het verleden van het landgoed. Terwijl zij naar elkaar toe groeien, ontdekken ze het mysterieuze verhaal van een jonge man die ruim tweehonderd jaar geleden gedwongen werd Heligan te verlaten.

1815. Avery, de zoon van de landgoedbeheerder, vlucht na een tragisch duel naar India. Daar sluit hij zich aan bij een botanische expeditie die hem naar het afgelegen Nepal brengt – op een avontuur van bijna magische schoonheid, waarbij hij verliefd wordt maar ook in levensgevaar komt...

‘Een licht, fris en verslavend verhaal waarin Corbi realiteit en fictie op een meesterlijke wijze weet te vermengen.’ – Hebban.nl

'Meeslepend.' - Libelle

Details

Imprint

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Uitgever

Bruna Uitgevers B.V., A.W.

Publicatiedatum

11 juli 2024

ISBN

9789046179062

Taal

Nederlands

Speelduur

9 uur 22 min

Bestandsgrootte

772 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Tags

Meer auteur Inez Corbi Bekijk alles

Een nieuw begin

Een nieuw begin

Inez Corbi

€ 15,99

Meer spreker Audrey Bolder Bekijk alles

Een cottage in Cornwall

Een cottage in Cornwall

Donna Ashcroft

€ 9,99
De kus

De kus

Santa Montefiore

€ 14,99
€ 14,99
De dochter van de vuurtorenwachter
€ 14,99