De terugkeer van het weesmeisje
De terugkeer van het weesmeisje

De terugkeer van het weesmeisje

De prachtige roman De terugkeer van het weesmeisje van Anne Jacobs is een verhaal over moed en doorzettingsvermogen ten tijde van de wereldwijde economische crisis van de jaren dertig.

Serie

Auteur

Anne Jacobs

Spreker

Kristel van Eijk

Speelduur

12 uur 5 min

€ 14,99

Beschrijving

In De terugkeer van het weesmeisje, het vierde deel in de Weesmeisje-serie van bestsellerauteur Anne Jacobs, zijn het zware tijden voor Marie en Paul, hun gezin en de personeelsleden van de villa: de wereldwijde economische crisis hakt erin, de fabriek loopt steeds slechter en ook het atelier van Marie lijdt verlies. Als tot overmaat van ramp ook nog eens Pauls gezondheid achteruitgaat, besluit Marie haar atelier voorlopig te sluiten. Ze kan niet anders: het lot van de familie staat op het spel door de torenhoge schulden. Marie zal een aantal ingrijpende beslissingen moeten nemen, maar weet ook dat er altijd hulp zal volgen als de nood het hoogst is.

In De terugkeer van het weesmeisje zullen de bewoners van de villa alles op alles moeten zetten om hun geliefde thuis te redden van de ondergang. Voor de lezers van Lucinda Riley en Corina Bomann.

'Het verhaal zit vol romantiek, intriges en geheimen en is goed voor heel wat uurtjes pure ontspanning.' - Nederlands Dagblad

Details

Imprint

Xander Uitgevers B.V.

Uitgever

Xander Uitgevers B.V.

Publicatiedatum

25 november 2022

ISBN

9789401618618

Taal

Nederlands

Speelduur

12 uur 5 min

Bestandsgrootte

664 MB

Formaat

mp3 download en geschikt voor de Luisterrijk app

Categorieën

Over de auteur

Anne Jacobs is een van de meest succesvolle Duitse auteurs van dit moment: haar serie ging al meer dan een miljoen keer over de toonbank. Ook in Nederland en België zijn haar boeken regelrechte bestsellers.

Meer auteur Anne Jacobs Bekijk alles

De scheepsdochter

De scheepsdochter

Anne Jacobs

€ 14,99
Arlettes lot

Arlettes lot

Anne Jacobs

€ 14,99
Geluk op de savanne

Geluk op de savanne

Anne Jacobs

€ 14,99
Liefde op de savanne

Liefde op de savanne

Anne Jacobs

€ 14,99

Meer spreker Kristel van Eijk Bekijk alles

Liefde in het weeshuis
€ 14,99
Hart voor de zaak

Hart voor de zaak

Charlotte de Monchy

€ 14,99
Een huwelijk in het duincafé
€ 12,95
Het weeshuis

Het weeshuis

Lizzie Page

€ 12,99